Loading...
PROJEKTY 2018-03-14T20:56:06+00:00

Kompleksowa identyfikacja wizualna i projekty graficzne dla Twojej firmy.

Nasz grafik do każdego wyzwania podchodzi z pasją i zaangażowaniem, co przekłada się na późniejsze efekty jego pracy. To człowiek, dla którego nie istnieją rzeczy niemożliwe, a z każdego pomysłu może wyciągnąć absolutne maksimum. Zaproponowane przez nas projekty graficzne gwarantują nie tylko unikalność, ale też zręczne łączenie pożądanych elementów. Cieszymy się zaufaniem Klientów i z przyjemnością podchodzimy do kolejnych realizacji.

Od plakatów i ulotek oczekujecie tego, aby były innowacyjne, z pomysłem i przyciągały uwagę odbiorców? To dobrze, bo my myślimy podobnie.  Przygotowujemy je indywidualnie, dopasowujemy kompozycję projektową do konkretnych grup docelowych i działamy tak długo aż osiągamy zamierzony efekt.

To oczywiście nie wszystko. W naszej ofercie znajdziecie także efektowne i eleganckie projekty wizytówek, zaproszeń, folderów i katalogów. Tworzymy bogate graficznie oferty, a w swoim dotychczasowym CV mamy między innymi karty win, menu, bannery czy indywidualnie komponowaną identyfikację wizualną dla Klientów z różnych branży.

Mocni czujemy się także w kategorii rozdawania nagród. Pomysłowe i przygotowane z odpowiednią starannością dyplomy, listy gratulacyjne czy niepowtarzalne statuetki? Projektujemy to wszystko od ręki, a efekty naszej pracy zadowolą nawet tych najbardziej wymagających.

Największym atutem naszych projektów jest to, że robimy je z sercem. Nasz grafik naprawdę lubi wyzwania, potrafi spojrzeć na każdy temat świeżym okiem i dzięki swojej nieograniczonej wyobraźni jest w stanie przygotowywać prawdziwe cuda. Warto nam zaufać, bo dajemy gwarancję niepowtarzalności, elegancji i solidności.

Sprawdźcie nas i zobaczcie, co potrafimy!

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Dane kontaktowe

  • Koralowa 23
    71-220 Szczecin

  • kontakt@promujsie.pl

  • 91 433 89 36
    691 171 278

IMIĘ *
NAZWISKO *
ADRES EMAIL *
NR.TELEFONU

TEMAT

W CZYM MOŻEMY POMÓC?