Loading...
Social Media 2018-03-14T20:55:25+00:00

Tworzymy marki i wizerunek w social media.

Proponujemy pełną obsługę profilów Państwa firmy zarówno na Facebooku, jak i na Instagramie, która przyczyni się do zwiększenia sprzedaży i wzmocnieni wizerunek marki. Dzięki skutecznej obsłudze mediów społecznościowycożywimy Państwa profile, zwiększymy ich zasięg, pozyskamy zainteresowanych i aktywnych fanów, a tae stworzymy dla nich spójną oraz przyjemną dla okidentykację wizualną.

Zapewniamy

Pełną obsługę profilów na Facebooku wraz z unikatową oprawą graficzną dopasowaną do Państwa koncepcji.

Prowadzenie fanpage poprzez tworzenie i umieszczanie regularnycwpisów na profilu (ilość i tematyka do dokładnego ustalenia). Wszystkie wpisy są widoczne dla Państwa przed publikacją na Facebookowym profilu.

Facebook Ads – promowanie marki i konkretnych produkw, używając płatnych reklam. Dobranie odpowiedniej grupy docelowej i optymalizacji kampanii reklamowej na Facebooku.

Stały dostę p do danych statystycznych, zawierających informacje o skuteczności naszych działań – pełna kontrola nad tym, co dzieje się na Państwa fanpage.

Kampanie Facebook i Google Ad’s

Google AdWords to zaawansowany system reklamowy, który umożliwiwyświetlanie reklam w wyszukiwarce oraz w sieci reklamowej obejmującej ponad 2 mln witryn partnew Google. Odpowiednio zaplanowana kampania AdWords dopasowana do proldziałalności, oczekiwanych rezultaw i budżetu, pozwala w krótkim czasizwiększyć ruch na stronie internetowej. Przekłada się to na większą ilość zapytań ofertowych, wzrost sprzedaży oraz poprawę wizerunku marki. W ramach prowadzonej kampanii Google AdWords zapewniamy bieżą cą analizę i optymalizację pod kątem zwiększenia jej efektywności i rentowności.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Dane kontaktowe

  • Koralowa 23
    71-220 Szczecin

  • kontakt@promujsie.pl

  • 91 433 89 36
    691 171 278

IMIĘ *
NAZWISKO *
ADRES EMAIL *
NR.TELEFONU

TEMAT

W CZYM MOŻEMY POMÓC?